Dnes je sobota 25. 3. 2023, svátek má Marián

NIRVANA v Jihlavě 2009

21. 04. 2009 – Firma Nirvana uspořádala předváděcí akci svojich výrobků na letišti v Jihlavě.

Ráno jsem nabral rodinku, osedlal svého modrého oře a rychle uháněl do Jihlavy. Po příjezdu mě již zdálky lákaly zvuky paramotorů a tak jsem se zanořil do debatujících hloučků pilotů.

Obdivovali jsme nové stroje okukovali doplńkové zboží a celkově debatovali, kam to naše létání spěje. Zástupci Nirvány poskakovali kolem. Evidentně nevěděli kam dřív skočit. Někteří ladili stroje zájemcům, kteří si je mněli možnost zdarma doštelovat. Někteří odpovídali na naše všetečné dotazy a sám velký Bříza poletoval od jednoho k druhému. Ale vše zvládal s úsměvem a s elegancí.

Z novinek mě nejvíce zaujala nová krosna, která i dle názoru jiných vypadá nadčasově. Dále mě upoutaly nové vyhřívané rukavice. Moc pěkně zpracované a opravdu teda topěj (osobní zkouška). K dodání prej budou koncem léta.

Úplně jsem v tom zapomněl na rodinku. Ta mi to ale dala celkem najevo, že se tam lehce nudí a tak jsme zajeli do jihlavské ZOO. Až se děti dosytosti vydováděly, tak zase rychle na letiště, prej ať se teda ještě můžu vydovádět já.

A dováděl jsem. Bříza mi ochotně pujčil krosnu a tak jsem si i celkem slušně poblbnul nad letištěm.

Musím konstatovat, že firma Nirvana umí zákazníky překvapit a je vidět, že do vývoje novinek pro nás vráží opravdu hodně úsilí. Prostě si NÁS hýčkají. A to já rád.

Všeobecných foteček mám poskrovnu, ale mám něco nafocený kolem techniky a jak to zpracuji, hned to vyvěsím tady do " Návody a tipy" .

Jinak byl tam Mechy, takže určitě plno fotek najdete časem u něho na www.


zpět na seznam článků
Copyright Tomáš Berka 2007