Dnes je sobota 25. 3. 2023, svátek má Marián

Slet... "Na západě ... Čech"

16. 05. 2009 – Tak mi došla mailem pozvánka od Johnyho ze Šumavy na jeho každoroční slet. Minulej rok jsem tam byl jen Já a Drobek, tak doufám, že letos budete myslet na naše žaludky (držíme s Romanem dietu a fakt jsem se loni feest přežral) a dojedete všici.

Předkládám pár fotek z minulé akce a nějaké fotky z létání a co všechno je v okolí možné vydět. Takže kdo se chce proletět nad neokoukanou krajinou a zažít spousty příjemných zážitků, tak vřele doporučuji poznačit si tento datum a určitě za Johnym dojet. ( pozn. BERX)

Tak je tady noj sezone a s ní i pozvánka na slet ,,Na západě..Čech.

Chtěl jsem to zas pojmenovat ve stejném duchu jako v loni,avšak Za trnkovým keřem jsem něco vyšláp!! Sníh už slezl, tak se hold oběvujou po sjezdovkách mobili, peníze, sluneční brýle no a podpapíráci taky. Než však přijede „Žrací stejkové komando v Berx end company“ tak už bude vše in ordung.

Obědnáno jest celá svině, zopár stejkků, asi jako loni Drobku a Tome no a Brito!!(takže hromada jak prase: pozn BERX), aten koho žaludek a huba vzívá jen zeleninu a klíčky ať zůstane doma na sicně a jeho motor po tři sezony nenaskočí, tak budiš zapsáno jest v pilotním deníku, za přítomnosti řezníka Krkovičky, vyznavače Božkovského Tenesí a těžké váhyí!!

Sraz je 17.7.2009 po obědě na letišti v Bolešinech kousek od Klatovského letiště. Modelářský Klub Bolešiny 186,Klatovy.

Je to tak 30 km vzduchem odemne ale je tam super zázemí a bude tam bohatý program přez den. Ano Tome, pivo, víno, MASO, ženy a spousta modelů i ze zahraničí a mají i triskáče, jsou trochu rychlejsí, no ale jen trochu asi 270 km/h.

Slaví 10 založení svojí organizace. Letiště plocha je tam veliká, tak se nebudeme motat. Oni stejně ráno spí a večer už jsou KO.

Z pozdravem Zhůru dolú a neb nahorú nespadnem Váš Johny Fly


zpět na seznam článků
Copyright Tomáš Berka 2007