Dnes je sobota 25. 3. 2023, svátek má Marián

Setkání majitelů padáků od SKY PARAGLIDERS a jejich přátelé

03. 07. 2009 – Kdy: Termín akce je na 22.8 – 23.8 2009 (pro skalní samozřejmě od pátku). Kam : Letiště Frýdlant nad Ostravici (Horní cesta ULLa – ne Aeroclub)

Program:

* Návštěva SKY Paragliders – prohlídka výroby, představení materiálů a ukázky nynějších moderních materiálů – zátěry…atd.

Zpráva od firmy SKY Paragliders :

V sobotu dopoledne je možno se přijít podívat přímo k nám do fabriky SKY Paragliders. Budete mít možnost, podívat se, pod pokličku, jak se vyrábí Vaši plátění miláčci. Po té Vás čeká jenom létání a lítání.

Je přislíbená účast švýcarského výrobce paramotorů ( AIRMASTER ), který chce předvést certifikovanou dvoumístnou trojkolku, rámy se spalovacími motory a elektromotory a pak i podvozky pro krosny…

My se budeme snažit mít nějakou výrobu u nás, aby bylo vidět, jak se co dělá. Počítáme, že se lidi budou sjíždět dopoledne v sobotu nebo ti, co přijedou v pátek, budou hned nad ránem poletovat, čili návštěvu u nás vidíme na dopoledne a nějaký velmi mírně organizovaný program (seskoky z trojkolky, D bag a akrobacie) na odpoledne, navečer asi každý stejně vyrazí, jak je mu libo.

Máme možnost zajistit naviják, ale nevím, zda by to někdo z motorářů využil, zda je někdo takový, kdo by se chtěl přes poledne potočit v termice, dejte vědět. Taky bychom mohli motoráře vzít na kopec, aby bylo co natáčet :-) Myslím tím starty :-)))))

Martin Němec Tel.: 558 676 088 Nebo na: http://www.sky-cz.com/n/cz/kon­takt

Berka Tomáš Tel.: 602 75 65 47 Nebo na: http://www.ber­x.cz/forum/


zpět na seznam článků
Copyright Tomáš Berka 2007