Dnes je sobota 25. 3. 2023, svátek má Marián

Mít křídla

06. 12. 2009 – Pozvánka na filmařskou soutěž „Mít křídla…“, kterou pořádá Spolek přátel vzduchoplavby Letohrad, je určena především pro příznivce létání. Ale i jejich příznivce.

Uvítáme tedy filmy z prostředí UL létání, motorového i bezmotorového paraglidingu, závěsného létání ve všech svých formách, z prostředí balónů, vírníků, vrtulníků, větroňů i letadel aeroklubů a samozřejmě i z prostředí parašutismu. Naše soutěž je prostě o všem, co létá.

V případě většího počtu soutěžních filmů, budou ustanoveny kategorie ( např. dokument, klip,….). Každý může přihlásit až tři snímky. Délka přihlášeného filmu by měla být do 15 min. Lze se domluvit na výjimce.

Naše soutěž probíhá v kinosále. Máme zábavné doprovodné programy. Snažíme se o to, aby se soutěžící i divák po celou dobu přehlídky kvalitně bavil. Večer, po vyhlášení výsledků soutěže, je zajištěno občerstvení s diskotékou. Lze vzít neomezený počet přátel. "

Startovné" nevybíráme a vstupné je dobrovolné. Filmařskou soutěž bude zřejmě provázet i fotografická soutěž. Téma foto soutěže je jasné – letadla a létání. Fotografie budou vystaveny v předsálí kinosálu. O vítězném pořadí fotografií budou rozhodovat svými hlasy návštěvníci. V divadle je také možno přespat.

Pokud se rozhodnete zúčastnit se naší soutěže, bude nám ctí. SPV.

Takže: Termín konání 27.02.2010 od 13:00 hod, Uzávěrka přihlášek 19.02.2010

Místo konání Dolní Dobrouč, Okres Ústí nad Orlicí

Více info podájí:

Jaroslav Šilar 737634991 pardspv (at) sez­nam.cz, Radek Strasmeier 739462397 strasmeier (at) sez­nam.cz, Marek Šnajdar 775290780 Marek.Snajdar (at) sez­nam.cz

nebo na http://www.fil­mdat.cz/soute­ze.php?…


zpět na seznam článků
Copyright Tomáš Berka 2007