Dnes je úterý 21. 3. 2023, svátek má Radek

Autoletadlo

10. 02. 2010 – Na internetu jsem objevil velmi zajimavou věc. Není to sice úplná novinka, ale tito to asi opravdu myslí vážně. No posuďte sami.

Použil jsem volný překlad přímo z internetu. Možná to někoho i pobaví. Jinak více v originále najdete na: http://www.te­rrafugia.com/in­dex.html

TRANSITION

Každý pilot čelí nejistému počasí, rostoucím nákladům, a zmatku v pozemní dopravě na každém konci svého letu. TRANSITION ® v sobě spojuje jedinečné pohodlí, že budete moci složit svá křídla se schopností řídit motorové vozidlo na jakémkoli povrchu silnice v moderním osobním letadle. Umístěním křídla pro silniční použití a nasazení je k letu na letišti je aktivováno z vnitřku kabiny.

Terrafugia je přiřknout-získaní MIT-vyškolení technici byli posunut state-of-the-art v osobních letadel od roku 2006. Nyní můžete zefektivnit své létání zkušenosti s revoluční integrace osobní pozemní a letecké dopravě umožnuje přechod auta v letadelo.

Pohodlí:

Pohon předních kol na zemi. Automobilový styl vstupu a výstupu. Dvě místa, bok po boku. Automatické elektromechanické skládací křídla. Žádný přívěs nebo třeba hangár Nákladový prostor na lyže, rybaření, tyče, nebo golfové hole

Bezpečnost:

Drive v případě špatného počasí. Osvědčená 100 hp motorem Rotax 912S. U vozidla padák k dispozici. Moderní skleněná avionika. Automobilový bezpečnostní prvky crash.

Výkon:

Cruise: 100 kts (115 mph), Otočení: 70 kts (80 mph), Stání: 45 kts (51 mph), Rozsah: 400 nm (460 mi), Vzletová nad 50 ‚překážku: 1700‘, Spotřeba paliva: 5 GPH , Palivová nádrž: 20 galonů , Užitečné zatížení: 430 liber , Na silnici: 30 mpg, dálniční rychlosti Light Sport Aircraft (LSA) ,

Školení:

Staňte se i Vy Piloty za pouhých 20 hodin doby letu v Transitionu v konkrétním kurzu. Pro stávající piloti, se jen seznámí velmi rychle v našem školení, které je součástí každé Transition ® dodání.

Objednávejte ještě dnes:

Stačí jen uhradit 10.000 dolarů jako rezervační zálohu.Na našich www.

Předpokládané kupní cena: 194.000 dolarů.


zpět na seznam článků
Copyright Tomáš Berka 2007