Dnes je pondělí 27. 3. 2023, svátek má Dita

ANTEA K2 - novinka

10. 04. 2010 – Jen pro návštěvníky www. BERX.cz , jako první přináším, velmi žhavou novinku od SKY Paragliders.

Takže jako obvykle pokochejte se a názory rád uvítám v diskuzi.

Vážení přátelé,

rádi bychom Vás informovali, že zanedlouho zveřejníme na našich stránkách informace o novém ultralehkém kluzáku ANTEA K2.

ANTEA K2 vychází z klasického kluzáku ANTEA (EN C) http://www.sky-cz.com/…otor-edition, který jsme zmenšili na velikost XC, upravili stabilizátory a změnili geometrii vývazu. Cílem bylo vytvořit výkonný kluzák s minimální hmotností (3,3 kilogramu včetně volných konců) vhodný pro výkonnostní létání na soutěžích typu “hike and fly“.

Pro tradiční použití je ANTEA K2 vhodná pro vzletovou výhu 50 – 65 kilogramů, pro speciální potřeby (horské létání, závody) je váhové rozpětí pak 50 – 100 kilogramů.

Vrchlík je vyroben z velmi lehkých materiálů firmy Porcher Sport (SKYTEX 27) a je nutné, aby všichni uživatelé věděli, že tento materiál vyžaduje zvýšenou péči tak, aby kluzák mohl sloužit dobře a bez významného opotřebení.

ANTEA K2 má jenom pevnostní test, nejedná se o standardní testované křídlo a není tudíž vhodné pro piloty bez patřičné zkušenosti a dovedností a kvalifikace.

Na Váš první objednaný kus tohoto nového kluzáku nabízíme speciální slevu 10% při objednávce do jednoho měsíce od uvedení Antea K2 na trh. Objednávky můžete posílat přes http://www.sky-cz.com/n/ již od pondělí 12.4.2010.

Pokud bychom mohli poskytnou další informace, neváhejte se na nás obrátit.

Úspěšnou sezónu 2010 Vám přeje SKY TEAM a taky Berx.


zpět na seznam článků
Copyright Tomáš Berka 2007