Dnes je úterý 21. 3. 2023, svátek má Radek

SVATBA ve vzduchu 2010

23. 06. 2010 – Velmi zajímavej nápad, s kterým přišel můj kamarád. Zní to děsně komplikovaně a složitě, ale on to myslí vážně.

Jestli se Vám to zdá hodně ujetý a hlavně kdybyste chtěli vidět tu ženskou, která do toho půjde, tak se přijeďte podívat na (snad první v ČR) SVATBU NA MOTOROVÉM PADÁKU.

Zde je mail, kterej jsem obdržel:

Pozvání na leteckou svatbu dne 4.9.2010 v Mu­těnicích. Rylka Rosťa a Dovályová Zdeňka. Tato svatba bude pojata spíše jako sraz, slet , setkání. Nikoli jako tradiční svatba. Obřad proběhne za letu, nekdy kolem 15 hod. nad obcí Mutěnice. Poté se bude pokračovat u kamaráda na ranči Tiché Údolí. (Přírodní prostor vzdálený od obce cca 3.5 km.) Pro případ přenocování, vlastní stany, spacáky přímo na ranči. Jakékoliv dary nejsou na místě. Postačí letecká účast a osobní přání. Nebude se konat tradiční hostina,tradiční zvyky ani cokoli jiného, co si většina lidí spojuje se svatbou.

Nejprve jsem tomu nevěřil, ale neboť Rosťu vcelku znám a je to fajn člověk a vím, že je dooost trhlej na to, aby tohle zorganizoval, tak jsem mu hned volal. Akci mi potvrdil a navíc mne poprosil, abych pozval co nejvíce kamarádů, pilotů. Bude mooc šťasten, když přijede hodně lidí. Kdo ho nezná s tím se moc rád seznámí.

Za sebe musím říci, že tam rozhodně nebudu chybět. A vy ostatní si nenechte utéci tento zážitek a pojďme jej doprovodit na cestě k manželství.


zpět na seznam článků
Copyright Tomáš Berka 2007