Dnes je pondělí 27. 3. 2023, svátek má Dita

Slet u Johnyho na Jedráži aneb Šumava 2010

19. 08. 2010 – Došlo mi od Johnyho ze šumavi nějaké povídání a pár foteček ze sletu na kterej nás zval. Evidentně fotky byli posílány ještě pod vlivem a tak jsou nepoužitelné i pro internet. A tak jen povídání v surovém stavu. Nerozumím Šumavčině a tak předkládám, jak to Johny napsal…

Tak posílám nějaké foto ze sletu. Počasí bohužel opět nevyšlo a tak jsme se prolétly jen v sobotu do volyně ,bavorova a přilehlých vesníček.

začátek byl docela super sraz 13.pátek a chcalo a chcalo. na přistávačce posekanáý 5 cm pažit, ale nebylo to shrábnuté. na začátku plochy stál traktor z rozbytou obracečkou, která po zběsilé jízdě přerazyla starou švestku pod ní ležel šofér a s lahváčem v ruce nadával, že těch stromů je tam prý dost ,říkaly mu Venca asi Konopník?? asi tak po hodce přijel další, asi taky Konopník, vše se opakovalo, jen tu švestkovou álej minul. traktor asi z první republiky také nevydržel.

začalo pršet ještě víc a tak se šlo kalit do stodoly a začal večerní program. vystoupila Bombová kapela z kterou sem si i zahrál. maj fakt dobrej název , NEŠUKA" .forma se ladila JOHNYMWOLLKREM a taky přišel Jimi bímojc no a pak se začlo jezdit na lyžích prostě brutus.

Kapela byla překrásně vyšperkována. zdenda měl na kšandách připevněnou vránu a když jí rovnaly tak jí upadly nohy no pomohla izolepa a zdenda neměl jen péro, ale celého ptáka za kloboukem. i já jsem si šel zalyžovat na podium a zabrnkat na basu i z doprovodem mladé micinky už jsem zapoměl jméno. pila se kořka i za chodu kapely. než sem tam nějaký muzikant usnul, hrály se převážně sprostonárodní, ale už bylo po 22 hodině .

dal jsem si o dvanácté uzené koleno 1,5 kg a musel jsem se rozdělyt z Brytou bylo tam spouzsty dobrot i Belvedérské PIVO .pak jsem se šel natáhnout a z vidinou raního letu se zabořil do spacáku.

ráno v5,30 déšt tak jsem se šel podívat do stodoly odkud šel děsný hlahol. né ty co tam byly ještě nešly spát na baru plno, tak jsem dal snídani a zalezl znovu do peří.

kolem poledne se to rozjelo bohatý program v country stylu tance, muzyka závody v rybolovu. apřijela i Věra Martinová ze svou kapelou .

ještě v sobotu večer jsme trochu poletovaly s mím nejlepším kamarádem byl pan Rada plzen. ten jediný jezdí na moje srazy tak jsme si opekly masíčko. bylo toho přez 5KG, ale jsme se z tím musely nějak poprat .tak příště jen 3KG. no a něco pro brytu.

rano zase klasika déšt a jedem dom. ale byl to super výkend, ještě ted cítím tu silnou vůni medoviny.

zdary johny


zpět na seznam článků
Copyright Tomáš Berka 2007