Dnes je úterý 21. 3. 2023, svátek má Radek

Podzimní Stichovice 2010

08. 11. 2010 – Prostějováci pro nás připravili zase jeden moooc fajn slet. TAkže krátké info a nějaké foto předkládám.

Na letiště jsem bohužel přijel až v pátek po soumraku a tak mne moc mrzelo, že jsem nepolétal. Prej to bylo dost dobré. Ale o to více jsem se těšil na sobotní ráno.

Po ránu bylo cekem fryšno, nicméně nedočkavost mi nedala a vzhůru do oblak. Parádní hodinka kolem Prostějova stála za to. Předpověď dávala tušit, že bude funět jak prase a taky po přistání posledního létavce, to pěkně začalo. A tak zbytek dne každý trávil po svém. Někteří jeli auty na výlet, někdo si jel dopřát bohatý oběd a někdo jen tak zevloval po letišti.

Marcello nám připravil k obědu bezva bramboráčky a tak se nebylo kam honit a čas jsem trávil vrtáním se v různých krosnách a opravou některých zařízení přímo na letišti. Odpoledne dojel Bříza s velkým doprovodem. Pan Březina ignoruje vítr a tak brzo to nad Stichovickým letištěm, zase vesele vrčelo.

Nedalo mi to a vyzkoušel jsem si Nirvaňáckou Katanu o ploše 12m. S mojima 98kg živé váhy to byl zážitek :o). Tomu říkám adrenalin.

Večer foukat nepřestalo a tak jsme se všichni přesunuli do krásně vyhřáté klubovny a tam do nás bylo servírováno spousty pochutin. Super naložené masíčko, klobásky, Feferonky :o), kofolka, vínečko, pivíčko a jiné. Každý dostal dle své chuti. No bylo toho požehnaně a všechno bylo vynikající.

V nedělu ráno se zase létalo a pak už jsme se v poklidu rozjeli, ke svojim rodinám.

Byl to zase jeden naprosto nádherný sletík. Tak jak jsem si odpočinul tam, za ty tři dny, bych musel minimálně na čtrnáct dní někam k moři.

Prostějováci Děkuji

Váš BERX.


zpět na seznam článků
Copyright Tomáš Berka 2007