Dnes je sobota 25. 3. 2023, svátek má Marián

Rekord v Jihlavě 2008

14. 09. 2008 – Místo konání : letiště Jihlava Termín konání : 27.-28. 9. 2008 ( náhradní 4.-5.10. 2008) bude uppřesněn na stránkách nejpozději ve čtvrtek večer před termínem. Cíl akce: vytvořit a překonat nový rekord.

Od Berxe: POZOR. Zdeněk Andrlík bude mít 25.9 NAROZENINY. Bude mu už uctihodných " 46 "

Popis akce:

Sraz ůčastníku proběhne v pátek večer a nebo i v sobotu ráno ale i během dne . Uvodní brífink proběhne v pátek večr. Čas letu bude dle příznivých podmínek v sobotu od 7.00 –19.00 (možno posunout i o půl hodiny.)

Záměrem je látat štafetovým způsobem na určené tratí (trojůhelník o cc a 5 km rameni) celých dvanáct hodin .
Za tuto dobu se nalétá určitá vzdálenost při nějaké rychlosti. Každé kolo se bude evidovat a předávky proběhnou ve vzduchu společným průletem daného ůseku.

Podle přihlášeného počtu ůčastníků , mohou být vyhlášeny štafety dvě a létat současně. V sobotu večer bude beseda a rozbor celé akce.

V něděli ráno je naším záměrem udělat pokus o překonání ustanoveného rekordu v počtu odstartovaných motorových padáků současně za časový ůsek.

Každý ůčastník obdrží oroginální tričko s ůdaji o rekordu. Vstupní poplatek bude 300,–kč.Z tohoto se zaplatí trička a platba za letištní plochu. Ubytováni individuální .
Pro tuto akci je důležité příhodné počasí a proto jsme zvolili dva termíny a vždy podle vývoje se upřesní na stránkách ve čtvrtek večer před termínem zda se poletí nebo ne.

Pro lepší průběh registrace a samotného rekordu , zájemci hlaste se mejlem na zandrlik (at) s­eznam.cz a nebo telefonicky na
737341423.

Tyto kontakty platí také pro jakékoli informace.


zpět na seznam článků
Copyright Tomáš Berka 2007